Current Status
Not Enrolled
Price
99.90
Get Started

Przegląd

Witaj Platforma zawiera aż 16 testów z podziałem na: PIELĘGNIARSTWO GINEKOLOGICZNE (JESIEŃ 2015 – WIOSNA 2018), PIELĘGNIARSTWO POŁOŻNICZE (JESIEŃ 2015 – WIOSNA 2017) ORAZ PIELĘGNIARSTWO GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZE (JESIEŃ 2017 – JESIEN 2019). DO WIĘKSZOŚCI PYTAŃ WE WSZYSTICH TESTACH ZOSTAŁY DODANE UZASADNIENIA W POSTACI LITERATURY. Dodatkowo można skorzystać z zakładki KONTAKT ZE SPECJALISTĄ w razie wątpliwości co do poprawnych odpowiedzi. Każdy test przygotowany jest w dwóch opcjach: egzamin, trening. Opcja “egzamin” to symulacja egzaminu z ograniczonym czasem na rozwiązanie. W opcji “trening” można w każdej chwili sprawdzić prawidłową odpowiedź do danego pytania. Po zakończonym teście zostanie wyświetlone podsumowanie oraz można ponownie przejrzeć pytania i sprawdzić poprawne oraz błędne odpowiedzi. Dostęp do platformy przez 180 dni. Po dokonaniu zakupu otrzymasz na podany adres e mail dane do logowania. W razie czego sprawdź również SPAM. Z platformy możesz skorzystać na każdym urządzeniu: komputer, laptop, smartfon czy tablet. Z platformy możesz skorzystać na każdym urządzeniu: komputer, laptop, smartfon czy tablet. PONIŻEJ KRÓTKA PREZENTACJA VIDEO   BONUS 5 technik szybkiego uczenia się.

Testy zostały opracowane przez specjalistę w dziedzinie: PIELĘGNIARSTWO GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZE.

NOWOŚĆ!!!

JEŚLI MASZ JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI CO TO DANEJ ODPOWIEDZI W TEŚCIE TO MOŻESZ SKONSULTOWAĆ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ KTÓRY CZUWA NAD DANĄ SPECJALIZACJĄ, POPRZEZ ZAKŁADKĘ “KONTAKT ZE SPECJALISTĄ”

UWAGA z jednego dostępu do platformy może korzystać tylko jedna osoba, jeśli system zobaczy więcej logowań przez inne osoby będzie blokował dostęp.

Życzymy sukcesów

Pozdrawiamy Zespół specki.pl

Program

Opinie

Course Reviews

Student Reviews

There are no reviews yet. Be the first to review.