PIELĘGNIARSTWO NEONATOLOGICZNE – TESTY

262 uczestników
Ostatnio aktualizowany: 2021-02-15

Witaj 

Platforma zawiera 11 testów od jesieni 2015 do JESIENI 2020 (w tym ostatnie testy zawierają do każdego pytania uzasadnienie). Każdy test przygotowany jest w dwóch opcjach: egzamin, trening oraz pytania wyświetlane losowo. Opcja “egzamin” to symulacja egzaminu z ograniczonym czasem na rozwiązanie. W opcji “trening” można w każdej chwili sprawdzić prawidłową odpowiedź do danego pytania. Po zakończonym teście zostanie wyświetlone podsumowanie oraz można ponownie przejrzeć pytania i sprawdzić poprawne oraz błędne odpowiedzi. Dostęp do platformy przez 180 dni. Po dokonaniu zakupu otrzymasz na podany adres e mail dane do logowania. W razie czego sprawdź również SPAM. Z platformy możesz skorzystać na każdym urządzeniu: komputer, laptop, smartfon czy tablet.

Z platformy możesz skorzystać na każdym urządzeniu: komputer, laptop, smartfon czy tablet. Poniżej krótka prezentacja video

 

BONUSY  Dodatkowo do platformy został dołączony 1 test z bloku ogólnozawodowego oraz artykuł 5 technik szybkiego uczenia się.

Testy zostały opracowane przez specjalistę w dziedzinie: Pielęgniarstwo NEONATOLOGICZNE.

NOWOŚĆ!!!

JEŚLI MASZ JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI CO TO DANEJ ODPOWIEDZI W TEŚCIE TO MOŻESZ SKONSULTOWAĆ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ KTÓRY CZUWA NAD DANĄ SPECJALIZACJĄ, POPRZEZ ZAKŁADKĘ “KONTAKT ZE SPECJALISTĄ”
 

UWAGA z jednego dostępu do platformy może korzystać tylko jedna osoba, jeśli system zobaczy więcej logowań przez inne osoby będzie blokował dostęp.

Życzymy sukcesów

Pozdrawiamy Zespół specki.pl

Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupionym kursem
Nikt nie dodał jeszcze opinii
Cena: 123 zł

Zobacz również