13 testów Blok ogólnozawodowy do specjalizacji pielęgniarskich z uzasadnieniami

4305 uczestników

Witaj 

Platforma zawiera bank prawie 800 pytań, który został podzielony na 13 testów oraz kategorie. Wszystkie pytania od roku 2009. 

Można wykupić dostęp do platformy na:

30, 90, 180, lub 365 dni. Wszystkie dostępne opcje pojawią się po kliknięciu w napis Dostęp na 180 dni za 143zł w opisie danego kursu.

Po dokonaniu zakupu otrzymasz na podany adres email dane do logowania. W razie czego sprawdź również SPAM.

UWAGA z jednego dostępu do platformy może korzystać tylko jedna osoba, jeśli system zobaczy więcej logowań przez inne osoby będzie blokował dostęp.

Do każdego pytania zostało opracowane uzasadnienie + podana literatura. Podczas rozwiązywania testu w każdej chwili można sprawdzić odpowiedź i uzasadnienie. Po zakończonym teście zostanie wyświetlone podsumowanie oraz można ponownie przejrzeć pytania i sprawdzić poprawne oraz błędne odpowiedzi

W panelu znajduje się 13 testów podzielonych tematycznie, każdy test w 2 wersjach: EGZAMIN I TRENING
  • Organizacja i zarządzanie z elementami ekonomiki ochrony zdrowia – 49 pytań
 • Badania naukowe w pielęgniarstwie – 50 pytań
 • Teorie pielęgnowania – 50 pytań
 • Socjologia zdrowia i choroby – 50 pytań
 • Etyka, deontologia i prawo – 25 pytań
 •  Informatyka i statystyka w praktyce zawodowej pielęgniarki, położnej – 48 pytań
  • Dydaktyka z elementami edukacji medycznej – 50 pytań
 • Polityka społeczna i zdrowie publiczne – 51 pytań
 • Rozwój zawodowy – 51 pytań
 • Elementy psychologii – 123 pytań
 • Ocena stanu zdrowia i badanie fizykalne – 148 pytań
 • Blok ogólny 2018-2022 ze wszystkich egzaminów specjalizacyjnych
 • Blok ogólny 2018-2022 ze wszystkich egzaminów specjalizacyjnych część 2

 

Do każdego pytania zostało opracowane uzasadnienie + podana literatura. Podczas rozwiązywania testu w każdej chwili można sprawdzić odpowiedź i uzasadnienie. Po zakończonym teście zostanie wyświetlone podsumowanie oraz można ponownie przejrzeć pytania i sprawdzić poprawne oraz błędne odpowiedzi

BONUS!!!

Każdy kto wykupi dostęp do kursu z testami otrzyma bez dodatkowych opłat dostęp do aplikacji mobilnej na androida (smartfon, tablet), logując się do aplikacji tymi samymi danymi do logowania co na specki.pl. Aplikację można pobrać w zakładce Informacje-Aplikacja mobilna

Dodatkowo otrzymasz rabat 30% na dołączenie do społeczności dla pielęgniarek, pielęgniarzy i położnych klubspecki.pl, który oferuje wiele korzyści związanych z zawodem i nie tylko...

NOWOŚĆ!!!

JEŚLI MASZ JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI CO TO DANEJ ODPOWIEDZI W TEŚCIE TO MOŻESZ SKONSULTOWAĆ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ KTÓRY CZUWA NAD DANĄ SPECJALIZACJĄ, POPRZEZ ZAKŁADKĘ “KONTAKT ZE SPECJALISTĄ” 
 

UWAGA z jednego dostępu do platformy może korzystać tylko jedna osoba, jeśli system zobaczy więcej logowań przez inne osoby będzie blokował dostęp.

Życzymy sukcesów

Pozdrawiamy Zespół specki.pl

 

 

O Autorze:

Testy zostały opracowane przez zespół specjalistów z Panią Joanną Dyś na czele.

mgr Joanna Dyś

 

Jestem pielęgniarką z 25 – letnim stażem w zawodzie. Ukończyłam studium medyczne w Krasnymstawie. Wtedy też podjęłam swoją pierwszą pracę w zawodzie pielęgniarki, opiekując się Pacjentami w Zakładzie opiekuńczo – leczniczym dla psychicznie i nerwowo chorych. W takcie pracy ukończyłam studia I stopnia na Wydziale Nauk o Wychowaniu w Warszawie na kierunku pedagogika w zakresie Edukacja Zdrowotna z Rehabilitacją z wynikiem bardzo dobrym. Kolejnym etapem było uzyskanie tytułu licencjata pielęgniarstwa na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Zamościu.

Był to dobry czas na ukierunkowanie swoich pasji zawodowych, co zaowocowało podjęciem pracy w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu na oddziale Neurologii z pododdziałem leczenia udarów mózgu. Kontynuując naukę, w 2019 roku ukończyłam studia magisterskie w Lublinie z wynikiem bardzo dobrym.

Kolejnym krokiem w zdobywaniu wiedzy niezbędnej w wykonywaniu swojej pracy, było uzyskanie dyplomu Specjalisty Pielęgniarstwa Zachowawczego w 2017 roku. Współpracuję z Akademią Zamojską przygotowując przyszłe pielęgniarki i pielęgniarzy do wykonywania zawodu, również do specjalizacji. Troska o komfort Pacjenta nie wymagającego leczenia szpitalnego skłoniła mnie do podjęcia pracy w Opiece Medycznej Długoterminowej w warunkach domowych, gdzie mam pod swoją opieką Pacjentów z różnymi jednostkami chorobowymi.

Przez lata nauki i pracy ukończyłam wiele kursów i szkoleń oraz uczestniczyłam w konferencjach poświęconych opiece nad Pacjentami z różnymi potrzebami zdrowotnymi. Na bieżąco aktualizuję swoją wiedzę na podstawie EBMP (Evidence-Based Nursing Practice). Do wykonywanych obowiązków wobec moich Pacjentów i Kursantów podchodzę z zaangażowaniem i sumiennością.

 

Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupionym kursem
Nikt nie dodał jeszcze opinii
Cena: 143 zł