Current Status
Not Enrolled
Price
97,77
Get Started

Przegląd

Witaj 🙂

Platforma zawiera 9 testów od jesieni 2015 do JESIENI 2019 (w tym test jesień 2018 roku oraz wiosna 2019 zawierają do każdego pytania uzasadnienie). Każdy test przygotowany jest w dwóch opcjach: egzamin, trening pytania wyświetlane losowo. Opcja “egzamin” to symulacja egzaminu z ograniczonym czasem na rozwiązanie. W opcji “trening” można w każdej chwili sprawdzić prawidłową odpowiedź do danego pytania. Po zakończonym teście zostanie wyświetlone podsumowanie oraz można ponownie przejrzeć pytania i sprawdzić poprawne oraz błędne odpowiedzi. Dostęp do platformy przez 180 dni. Po dokonaniu zakupu otrzymasz na podany adres e mail dane do logowania. W razie czego sprawdź również SPAM. Z platformy możesz skorzystać na każdym urządzeniu: komputer, laptop, smartfon czy tablet.

Z platformy możesz skorzystać na każdym urządzeniu: komputer, laptop, smartfon czy tablet.

Poniżej krótka prezentacja video

BONUSY

Dodatkowo do platformy zostały dołączone 3 testy z bloku ogólnozawodowego oraz artykuł

5 technik szybkiego uczenia się.

 

Testy zostały opracowane przez specjalistę w dziedzinie: Pielęgniarstwo opieki długoterminowej.

NOWOŚĆ!!!

JEŚLI MASZ JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI CO TO DANEJ ODPOWIEDZI W TEŚCIE TO MOŻESZ SKONSULTOWAĆ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ KTÓRY CZUWA NAD DANĄ SPECJALIZACJĄ, POPRZEZ ZAKŁADKĘ “KONTAKT ZE SPECJALISTĄ”
 

UWAGA z jednego dostępu do platformy może korzystać tylko jedna osoba, jeśli system zobaczy więcej logowań przez inne osoby będzie blokował dostęp.

Życzymy sukcesów

Pozdrawiamy Zespół specki.pl

Program

Opinie

Course Reviews

Student Reviews

There are no reviews yet. Be the first to review.