Kontakt


Często zadawane pytania

Należy najpierw zalogować się na konto specki w przeglądarce internetowej, a następnie dokonać zakupu.

Aplikację należy pobrać w sklepie Google Play.

Podajemy dane do logowania, którymi logujemy się na stronie specki.pl.

W sprawie pytań testowych, proszę pisać przez zakładkę “kontakt ze specjalistą”, która znajduję się w kursie lub aplikacji mobilnej.

Aby zaliczyć egzamin państwowy, należy uzyskać 60% poprawnych odpowiedzi (84 punkty).

Na platformie specki.pl próg został celowo podniesiony do 80%, aby osoby które korzystają z platformy były lepiej przygotowane.

Nowe testy pojawią się we wszystkich kursach z testami w terminie do 30 dni od momentu udostępnienia testów przez CKPPIP.

Każdy użytkownik, który ma aktywny dostęp do danego kursu z testami z automatu otrzyma dostęp do nowego testu jak już test będzie gotowy i zostanie dodany do platformy specki.pl

Tak, jeżeli wykupiony dostęp będzie jeszcze aktywny. U każdego kto ma aktywny dostęp z automatu pojawią się nowe testy, jak już będą gotowe.

Z aplikacji mobilnej można korzystać na 2 urządzeniach, lecz można być zalogowanym na 1 urządzeniu. Aby korzystać na drugim urządzeniu należy wylogować się z urządzenia na którym aktualnie korzystamy z aplikacji.

Tak oczywiście. Należy tylko pamiętać, że w danym czasie można być zalogowanym na 1 urządzeniu, nie da korzystać się z 2 lub więcej urządzeń jednocześnie.

Aby otrzymać fakturę na adres email, należy podczas składania zamówienia wpisać w rubrykę “Uwagi do zamówienia” prośbę o fakturę.

Komunikat: Chwilowo serwer nie odpowiada oznacza, że urządzenie nie posiada aktualnego oprogramowania Android, aplikacja nie jest zgodna z tą wersją i nie będzie działać.

Wejdź w ustawienia telefonu, następnie aplikacje, wybierz specki.pl, pamięć i wyczyść dane.

Aby opłacić ponownie zamówienie należy się zalogować na konto specki, następnie zakładka: panel klienta, historia zamówień, szczegóły, zapłać.

Kontakt

Masz pytania? Coś nie działa? Masz ciekawy pomysł?

Skontaktuj się z nami!

[email protected]


Formularz kontaktowy

Twój adress e-mail nie będzie opublikowany. Prosimy wypełnić pola z *
* Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celach kontaktowych związanych z przedstawieniem oferty firmy RYTMIKON Paweł Drozda. Dane przechowujemy bezpiecznie zgodnie z naszą Polityką Prywatności.