PIELĘGNIARSTWO GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZE - TESTY

676 uczestników
Ostatnio aktualizowany: 2020-10-18

Witaj

Platforma zawiera aż 17 testów z podziałem na: PIELĘGNIARSTWO GINEKOLOGICZNE (JESIEŃ 2015 – WIOSNA 2018), PIELĘGNIARSTWO POŁOŻNICZE (JESIEŃ 2015 – WIOSNA 2017) ORAZ PIELĘGNIARSTWO GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZE (JESIEŃ 2017 – WIOSNA 2020). DO WIĘKSZOŚCI PYTAŃ WE WSZYSTICH TESTACH ZOSTAŁY DODANE UZASADNIENIA W POSTACI LITERATURY. Dodatkowo można skorzystać z zakładki KONTAKT ZE SPECJALISTĄ w razie wątpliwości co do poprawnych odpowiedzi. Każdy test przygotowany jest w dwóch opcjach: egzamin, trening. Opcja “egzamin” to symulacja egzaminu z ograniczonym czasem na rozwiązanie. W opcji “trening” można w każdej chwili sprawdzić prawidłową odpowiedź do danego pytania. Po zakończonym teście zostanie wyświetlone podsumowanie oraz można ponownie przejrzeć pytania i sprawdzić poprawne oraz błędne odpowiedzi. Dostęp do platformy przez 180 dni. Po dokonaniu zakupu otrzymasz na podany adres e mail dane do logowania. W razie czego sprawdź również SPAM. Z platformy możesz skorzystać na każdym urządzeniu: komputer, laptop, smartfon czy tablet.

 Z platformy możesz skorzystać na każdym urządzeniu: komputer, laptop, smartfon czy tablet. 

PONIŻEJ KRÓTKA PREZENTACJA VIDEO 

 

BONUS 5 technik szybkiego uczenia się.
Testy zostały opracowane przez specjalistę w dziedzinie: PIELĘGNIARSTWO GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZE.

NOWOŚĆ!!!

JEŚLI MASZ JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI CO TO DANEJ ODPOWIEDZI W TEŚCIE TO MOŻESZ SKONSULTOWAĆ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ KTÓRY CZUWA NAD DANĄ SPECJALIZACJĄ, POPRZEZ ZAKŁADKĘ “KONTAKT ZE SPECJALISTĄ”
 

UWAGA z jednego dostępu do platformy może korzystać tylko jedna osoba, jeśli system zobaczy więcej logowań przez inne osoby będzie blokował dostęp.

Życzymy sukcesów

Pozdrawiamy Zespół specki.pl

Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupionym kursem
Nikt nie dodał jeszcze opinii
Cena: 123 zł

Zobacz również