PIELĘGNIARSTWO PSYCHIATRYCZNE. - TESTY

1431 uczestników
Ostatnio aktualizowany: 2022-12-22

Witaj

Platforma zawiera 15 testów od JESIENI 2015 do JESIENI 2022 (w tym NOWE testy zawierają do każdego pytania uzasadnienie). Każdy test zawiera pytania z bloku ogólnozawodowego.

Po każdej sesji egzaminacyjnej dodajemy nowy test. Niezależnie od tego kiedy dostęp zostanie wykupiony, jak będzie dostępny nowy test pojawi się w panelu z automatu bez dodatkowych opłat.

Każdy test przygotowany jest w dwóch opcjach: egzamin, trening oraz pytania wyświetlane losowo. Opcja “egzamin” to symulacja egzaminu z ograniczonym czasem na rozwiązanie. W opcji “trening” można w każdej chwili sprawdzić prawidłową odpowiedź do danego pytania. Po zakończonym teście zostanie wyświetlone podsumowanie oraz można ponownie przejrzeć pytania i sprawdzić poprawne oraz błędne odpowiedzi.

Można wykupić dostęp do platformy na:

30, 90, 180, lub 365 dni. Wszystkie dostępne opcje pojawią się po kliknięciu w napis Dostęp na 180 dni za 123zł w opisie danego kursu.

Po dokonaniu zakupu otrzymasz na podany adres e mail dane do logowania. W razie czego sprawdź również SPAM. Z platformy możesz skorzystać na każdym urządzeniu: komputer, laptop, smartfon czy tablet.

Z platformy możesz skorzystać na każdym urządzeniu: komputer, laptop, smartfon czy tablet.

Poniżej krótka prezentacja videoBONUSY 

Dodatkowo do platformy został dołączony 1 test z bloku ogólnozawodowego oraz artykuł

5 technik szybkiego uczenia się.

Testy zostały opracowane przez specjalistę w dziedzinie: Pielęgniarstwo PSYCHIATRYCZNE.

NOWOŚĆ!!!

JEŚLI MASZ JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI CO TO DANEJ ODPOWIEDZI W TEŚCIE TO MOŻESZ
SKONSULTOWAĆ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ, KTÓRY CZUWA NAD DANĄ SPECJALIZACJĄ,
POPRZEZ ZAKŁADKĘ “KONTAKT ZE SPECJALISTĄ”

 

UWAGA z jednego dostępu do platformy może korzystać tylko jedna osoba, jeśli system zobaczy więcej logowań przez inne osoby będzie blokował dostęp.

Życzymy sukcesów

Pozdrawiamy Zespół specki.pl

Testy opracowała Justyna Ruman

Od dwudziestu lat pracuję zawodowo jako pielęgniarka. Jestem absolwentką Liceum Medycznego, ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika, studia magisterskie na kierunku pielęgniarstwo oraz studia podyplomowe z zakresu psychoprofilaktyki i podstaw oddziaływań terapeutycznych w wieku rozwojowym. Uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa psychiatrycznego. Zdobyłam również doświadczenie jako wykładowca akademicki prowadząc zajęcia ze studentami pielęgniarstwa, byłam prelegentem podczas konferencji adresowanych do przedstawicieli placówek oświatowych i pomocowych.

Pierwsze kroki w zawodzie pielęgniarki stawiałam  na oddziale alergologii i pulmonologii, jednak zdecydowanie największą część dorobku zawodowego zawdzięczam pracy na oddziale psychiatrii dla dzieci i młodzieży, gdzie jestem zatrudniona od 2006 roku.

Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupionym kursem
Cena: 123 zł

Zobacz również